Перевезення хворих

Наші переваги:Тільки кваліфікований персонал

Надійні і комфортабельні автомобілі

Все необхідне для автоперевезення

Замовлення перевезень на будь-який час

Організація ЗД і АВІА перевезень

Кращі ціни на весь спектр послуг
Дізнайтесь приблизну вартість перевезення:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.
Послуги з перевезення хворих по Україні та зарубіжжю від 450 грн:


Фото нашого транспорту:


Перевезення лежачих хворих: ціна від 450 грн

Погодьтесь, що вид послуги "перевезення хворого" - це дуже відповідальний вид діяльності, що вимагає великого досвіду роботи і високого рівня професіоналізму не тільки від водія, але і від медичного персоналу, який буде присутній під час перевезення по місту, Київській області або Україні.


Ми здійснюємо наземні, автомобільні перевезення хворих недорого, в найкоротші терміни і безпечно для пацієнта, адже знаємо, що це основні пункти, які найбільше цікавлять клієнтів (замовників перевезень). Так як перевезення хворого може бути ускладнене різними умовами (додатковий спуск або підйом хворого по поверхах; перенесення по будівлі лікарні або будинку; необхідності підготовки певного виду носилок або інвалідного крісла на колесах для конкретного випадку), вартість перевезення може змінюватися. Наша компанія має величезний досвід роботи в даній сфері і, паралельно, ми продовжуємо розвивати та вдосконалювати фірмовий сервіс послуги з перевезення хворих (ціна котрого залежить від багатьох умов), виводячи його на новий рівень. Ви точно можете довірити перевезення пацієнта нам, адже можете бути впевнені, що медичне перевезення лежачого хворого Київ і Україна (з лікарні додому, між лікарнями, на обстеження і назад, за місто на дачу) пройде з максимальним комфортом і безпекою для хворого і пасажирів, які будуть супроводжувати його в шляху.


Автотранспорт для перевезення

Наші автомобілі (транспорт) підготовлений для будь-якого виду недорогого перевезення тяжкохворих пацієнтів, навіть за не найкращим дорогам, як, наприклад, в передмісті Києва або інших міст України.


Перевезення по Україні та зарубіжжю

Ми готові здійснити перевезення хворого не тільки по Києву, Україні, а й по зарубіжжю, забравши з необхідного Вам міста (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів і т.д.) і виконавши його доставку туди і назад.


Ціни на перевезення інвалідів і хворих

Перевезення хворого Київ, ціна якого точно буде підходящої для Вас, залежить від багатьох параметрів при автоперевезенні (перенесення по сходах на носилках або спуск в ліфті на каталці; супроводження лікарів або медсестр; додаткові місця в медтранспорту), тому, щоб дізнатися точну вартість, рекомендуємо Вас зв'язатися з нами, зателефонувавши по одному з контактних номерів і дізнатися точні ціни у нашого диспетчера. Так Ви будете впевнені, розрахунок перевезення хворого буде виконано коректно.Дізнайтесь точні ціни на перевезення:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.