Медичний супровід

Наші переваги:Тільки кваліфікований персонал

Надійні і комфортабельні автомобілі

Все необхідне для автоперевезення

Замовлення перевезень на будь-який час

Організація ЗД і АВІА перевезень

Кращі ціни на весь спектр послуг
Дізнайтесь приблизну вартість перевезення:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.
Медичний супровід заходів Київ, область, Україна:


Компанія «МедПеревезення» надає послуги з супроводу різного роду масових заходів (корпоративів, спортивних змагань, свят, весіль, похоронів, зйомок фільмів і серіалів, музичних концертів та турів) в Києві, Київській області або інших населених пунктах України. При необхідності, ми готові запропонувати комфортабельні автомобілі для перевезення пацієнтів та послуги кваліфікованого медичного персоналу (лікарів і медсестер).

Фото нашого автотранспорту:


Медичний супровід заходів

Знаючи, як відбувається обслуговування від державних медичних установ, карети швидкої допомоги яких, при виникненні незапланованої події, зможуть прибути до вас не так скоро як хотілося б, при проведенні будь-яких заходів (тим більше якщо вони будуть відбуватися на природі за містом), краще перестрахуватися і замовити послуги медичного супроводу (чергування швидкої допомоги) від приватної, надійної компанії, медперсонал якої буде готовий до будь-яких випадків і подій.


На жаль, статистика показує, що при масових заходах нещасливі події трапляються нерідко. Саме тому, ми надаємо повний комплекс медичних послуг і надамо Вам не тільки кваліфікованих лікарів і інший медперсонал, які мають великий досвід роботи, але і транспорт, котрий, при необхідності госпіталізації, швидко і комфортно доставить пацієнта в найближчу лікарню або необхідний Вам медичний центр для надання більш серйозної допомоги. Ви повністю можете покластися на нас, так як фірмовий сервіс нашої компанії і багаторічний досвід нашого персоналу дасть Вам впевненість в здійсненні запланованої вами організації заходу на найвищому рівні.


Ми готові надати свої послуги в будь-який день тижня і зручний для Вас час, а також надати Вам своєчасну, якісну медичну допомогу на будь-яких масових організаціях свят і інших різних заходах. Всі послуги надаються нами за невисокими цінами (недорого) виконуючи всі зобов'язання перед клієнтом.


Вартість та ціни медичного супроводу заходів.

Медичне супроводження заходів, ціна якого точно влаштує Вас (від 200 грн/час), послуга досить специфічна і ризики отримання травм або виникнення подій бувають різними. Щоб дізнатися більш точну ціну мед супроводу заходу, зателефонуйте нам і наш диспетчер проконсультує Вас по вартості послуг.Дізнайтесь вартість у нашого диспетчера:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.