Транспортування лежачого хворого

Наші переваги:Тільки кваліфікований персонал

Надійні і комфортабельні автомобілі

Все необхідне для автоперевезення

Замовлення перевезень на будь-який час

Організація ЗД і АВІА перевезень

Кращі ціни на весь спектр послуг
Дізнайтеся приблизну вартість транспортування:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.
Послуги з транспортування хворих по Києву, Україні та зарубіжжю:


Фотографії нашого автопарку:


Транспортування лежачого хворого

Транспортування лежачих і сидячих хворих (Київ, Київська область, Україна і за кордон) - це основна послуга нашої компанії, яку ми здійснюємо не тільки просто професійно, але і з турботою і добротою до клієнтам, котрих перевозимо.


Щоб надавати високоякісний сервіс, забезпечувати комфорт і спокій при транспортуванні пацієнтів, що перевозяться ми підготували повний комплекс послуг, який пов'язаний з перевезеннями хворих.


Також ми завжди намагаємося вдосконалювати і доповнювати фірмовий сервіс великою кількістю надійних послуг і готові додатково до транспортування тяжкохворих запропонувати Вам: підйом і спуск хворого по поверхах (перенесення по сходах); перенесення на одному рівні будівлі між палатами або кімнатами; надати жорсткі і м'які носилки або інвалідне крісло-каталку. Все це ми виконуємо недорого з турботою про своїх клієнтів в будь-який день тижня і зручний для Вас час.


Транспортування хворих по Україні

Знаючи, що не кожний медичний заклад оснащено якісним медичним обладнанням, наша компанія здійснить транспортування лежачих хворих з будь-якого міста України в найнадійніші і професійно обладнані медичні центри Києва. Ми доставляємо хворих та інвалідів з різних міст (Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів і т.д.) в центр столиці і назад.


Вартість перевезення хворих (Київ, Україна та за кордон)

Медичне транспортування хворих, ціна якого в нашій транспортної компанії неодмінно повинна позитивно здивувати Вас, залежить від багатьох чинників і додаткових послуг. Точні ціни транспортування лежачих, сидячих хворих та інвалідів і прорахунок за певним маршрутом Ви можете дізнатися зателефонувавши нам за телефонними номерами, які вказані у нас на сайті.Дізнайтеся вартість транспортування:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.