Перевезення, транспортування інвалідів

Переваги компанії «МедПеревезення»:Тільки кваліфікований персонал

Надійні і комфортабельні автомобілі

Все необхідне для автоперевезення

Замовлення перевезень на будь-який час

Організація ЗД і АВІА перевезень

Кращі ціни на весь спектр послуг
Дізнайтесь тарифи і вартість перевезень:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.
Послуги з перевезення інвалідів по Києву, Україні та зарубіжжю від 450 грн:


Фото нашого автотранспорту:


Перевезення, транспортування інвалідів

Наша компанія «МедПеревозка» готова надати зручний, спеціально обладнаний транспорт для перевезення лежачих або сидячих інвалідів по Києву, Київській області, Україні або зарубіжжю.


Також, при необхідності, ми здійснюємо не тільки автоперевезення по місту, передмістю і регіонах країни, але і готові виконати супутні послуги: перенести пацієнтів по поверхах на спеціальних ношах (твердих або м'яких); надати крісло-каталку для сидячих хворих; надати медичну допомогу в дорозі, при перевезенні.


При необхідності перевезти інваліда, перевезення може бути виконане: з лікарні в лікарню; за місто на дачу; між квартирами; від будинку на обстеження (КТ, МРТ, УЗД та інші процедури); між містами. Спеціальний автомобіль для інвалідів буде поданий на зручний для Вас час і в будь-який день тижня. Перевезення інвалідів Київ або Україна - основна послуга, яка здійснюється нами недорого, швидко і комфортно для хворого або тяжкохворого пацієнта. Ціна на перевезення залежить від додаткових умов автоперевезення (перенесення по сходах або на одному поверсі; перевезення в ліфті; необхідність лікарів або медсестер при транспортуванні хворих Київ або супроводі при медичних процедурах в державних медичних установах, приватних клініках або центрах).


Для Вас ми організуємо перевезення інваліда (Київ, Україна) з і в аеропорт, автомобільний або залізничний вокзал, а також здійснимо зустріч і подальше транспортування хворих, пацієнтів за вказаною Вами адресою.


Цены и стоимость

Перевезення інвалідів, ціна якої істотно нижче ніж у конкурентів, виконується акуратно, швидко і комфортабельно для пасажира. Ми піклуємося про кожного клієнта, що перевозиться нами, як про свою близьку людину, виконуючи всі побажання і прохання під час транспортування. Також у Вас є можливість супроводжувати пацієнта, інваліда-візочника, лежачого хворого під час його перевезення в авто.


Викликати авто (таксі для лежачих або сидячих інвалідів на кріслі каталці) та замовити додаткові послуги, Ви можете за телефонами, котрі вказані у нас на сайті. Ми завжди будемо раді допомогти Вам і здійснити перевезення інвалідів Київ або по регіонах України в будь-який необхідний Вам час!Дізнайтесь ціни на транспортування і перезення:
+38(066)900-52-50; +38(073)900-52-50.